Strona internetowa jest, niezależnie od posiadania profilu w mediach społecznościowych, niezbędnym elementem komunikacji działalności firmy. O czym piszemy? Prezentujemy wybrane opisy, artykuły, wywiady i projekty graficzne, reklamy, layouty, loga, menu oraz opisujemy ważne zagadnienia z branży.

Czy strona internetowa jest niezbędna?

Strona internetowa jest, niezależnie od posiadania profilu w mediach społecznościowych, niezbędnym elementem komunikacji działalności firmy. Popularyzacja szablonów, np. opartych na systemie WordPress, sprawiła, że posiadanie strony internetowej jest w zasięgu finansowym większości nawet małych firm, z drugiej jednak strony doprowadziła do tego, że internet usiany jest podobnie wyglądającymi serwisami.

DwaCreo tworzy strony internetowe dedykowane i wykorzystujące najlepsze szablony, np. WordPress, o mniej lub bardziej rozbudowanej strukturze i funkcjonalności.

Zawsze jednak zaczynamy od konceptu – funkcji, struktury, wyrazu, który przekładamy na projekt użytkowy i graficzny tak, by strona spełniała najlepiej założone cele.

Dajemy możliwość samodzielnego, łatwego zarządzania stroną, jako że na koszt strony, który ponosi klient,  nie składa się tylko jej stworzenie, lecz też użytkowanie.

 DwaCreo dba o:

  • Profesjonalną,  atrakcyjną, wysokiej jakości grafikę. Projektujemy serwis, zaczynając od ustaleń i szkiców,  w Photoshopie, na konkretne zamówienie.
  • Nowoczesną i czytelna typografię
  • Dobre teksty od strony językowej i marketingowej.
  • Zgodność z SEO
  • Responsywność, tak  by strona dobrze prezentowała się na różnych urządzeniach.
  • Optymalizację, by strona szybko się ładowała.
  • Bezpieczeństwo danych.

Służymy pomocą w wyborze domeny i serwera. Wykupujemy  je dla klienta. Pomagamy, rozwiewamy wątpliwości, radzimy. Także po zakończeniu zlecenia.

LoskaArt www home 1 118x300 - Czy strona internetowa jest niezbędna?
TORINO www 1 210x300 - Czy strona internetowa jest niezbędna?
maroko www 1 156x300 - Czy strona internetowa jest niezbędna?
Magda
dwacreo@dwacreo.pl
No Comments

Wpisz komentarz