Polaków seks

News prasowy: Polaków seks powszedni, czyli rozmowy bez cenzury o tym, co robimy w łóżku i poza nim.

News prasowy „Polaków seks powszedni, czyli rozmowy bez cenzury o tym, co robimy w łóżku i poza nim.”: Wydawnictwo Harde

22 rzeczywistych bohaterów i 44 prawdziwe historie…
Wydawnictwo Harde przedstawia opartą na faktach najbardziej śmiałą opowieść o seksie, jaka kiedykolwiek ukazała się w Polsce.


Autorka Ewa Wąsikowska-Tomczyńska ujęła w formę książki zwierzenia
kobiet i mężczyzn o ich życiu intymnym. Bohaterowie ,,Polaków SeX powszedni” podzielili się z autorką seksualnymi doświadczeniami i doznaniami, emocjami i dylematami, rytuałami i skrywanymi fantazjami. Pochodzą z wielu stron Polski, z dużych miast i niewielkich miejscowości, mają lat kilkanaście i ponad 70. Różni ich pochodzenie, status materialny, wykształcenie, poglądy religijne i polityczne, historia życia… Łączy jedno. Odwaga, by opowiedzieć o tym, co dodaje smaku naszemu życiu, a jednocześnie bywa źródłem traum, niepewności i wstydu. O seksie.

Każdy rozdział książki ,,Polaków seks powszedni” poświęcony jest jednemu zagadnieniu, w które wpisują się cztery opowieści – dwie kobiece i dwie męskie, podsumowane i omówione przez psychologa, Sylwię Bartczak. Dotyczą inicjacji seksualnej, erotycznych porażek, ekscytujących eksperymentów, zaskakujących upodobań, porno inspiracji…
Bohaterowie opowiadają o kochaniu wynikającym z głębokiego uczucia, o podsycaniu namiętności w stałej relacji, ale też o zdradach, romansach, jednorazowych numerkach, seks randkach. Jest szał uniesień i smutna rutyna.

,,Polaków seks powszedni” to lektura wywołująca rumieniec, a jednocześnie poruszająca szczerością. Pokazuje, że seksualny standard nie istnieje, że nasze preferencje w sferze intymności bywają różne. Przekracza stereotypy, wydobywa z zapomnienia pragnienia, skłania do refleksji. Inspiruje do poszukiwań, do odkrywania pełni swojej seksualności. Komentarze psychologa, Sylwii Bartczak, pomagają uporządkować burzę myśli, którą wywołuje przeczytanie intymnych wyznań.

Sylwia Bartczak jest psychoterapeutą, trenerem rozwoju osobistego, coachem i założycielką Akademii Psychologii Pozytywnej. Prowadzi terapię par i małżeństw – pomaga m.in. w rozwiązywaniu kłopotów komunikacyjnych, problemów seksualnych, kryzysów wartości.
Wydawnictwo Harde wraz z autorką Ewą Wąsikowską-Tomczyńską zaprasza w niezwykłą podróż po intymnościach Polaków, mając nadzieję, że będzie ona wspaniałą przygodą, a być może nawet pozwoli poprawić jakość życia seksualnego niejednego czytelnika. ,,Polaków SeX
powszedni” – premiera już 15 maja!

Zobacz także>
Więcej>

Magda
dwacreo@dwacreo.pl