News prasowy – Dieta najedzonych dziewczyn

Odchudzanie intuicyjne: zdrowe, przyjemne i skuteczne

„Dieta najedzonych dziewczyn” pióra  Ewy Zwierzchowskiej, która ukaże się 6 marca nakładem Wydawnictwa Harde,  odpowiada na pytanie, jak bez głodu,  stresu i frustracji oraz wielkich kosztów pozbyć się niechcianych kilogramów i  poprawić swoje zdrowie.

Czy da się schudnąć bez restrykcyjnego programu żywieniowego? Bez głodzenia się lub niedojadania?
Czy można zrzucić kilogramy, jadając smaczne,
ale dietetycznie i zdrowe posiłki?

Ewa Zwierzchowska, autorka książki „Dieta najedzonych dziewczyn”, bazując na opiniach dietetyków, lekarzy, psychologów oraz własnym doświadczeniu, twierdzi, że tak. Udowadnia, że racjonalne odchudzanie wiąże się wprawdzie z pewnymi ograniczeniami, ale nie oznacza głodówki, bowiem kluczem do sukcesu jest sięganie po produkty, które odpowiednio sycą. Ważne jest też, aby smakowały – należy jeść to, co lubimy
i na co w danej chwili mamy ochotę. Skuteczna dieta ma umożliwić, bez wielomiesięcznych wyrzeczeń i morderczych treningów,  osiągniecie wagi, w której będziemy czuć się dobrze.

„Dieta najedzonych dziewczyn”  Ewy Zwierzchowskiej składa się z dwóch części. Pierwsza ma formę  poradnika traktującego o nowym podejściu do odchudzania. Autorka tłumaczy tu, jak planować proces odchudzania, zmieniać nawyki żywieniowe, komponować lekkostrawne i zdrowe posiłki, a także po jakie zastępniki sięgnąć, aby zachować smak potraw i jednocześnie obniżyć ich kaloryczność. Omawia również metody wspomagania procesu odchudzania, choćby  odpowiednie suplementy i aktywność fizyczną. Druga część książki zawiera receptury na  potrawy, które doskonale smakują, a jednocześnie hamują uczucie głodu, będące efektem wieloletnich eksperymentów autorki.  Większość przepisów jest prosta, z krótką listą składników, dostępnych w polskich sklepach.

Wydawnictwo Harde poleca książkę Ewy Zwierzchowskiej wszystkim, którym marzy się smukła sylwetka, ale mają dosyć frustracji, wynikającej z uczucia ciągłego głodu i braku energii towarzyszących życiu na restrykcyjnej diecie, a także tym, którzy po prostu chcą zachować figurę.

Magda
dwacreo@dwacreo.pl