Wybrańcy losu

WYBRAŃCY LOSU

Ich nazwiska zna niemal każdy: Marek Grechuta, Ryszard Riedel, Jerzy Kosiński i Roman Polański… Bohaterowie książki Sławomira Kopra „Wybrańcy losu. Cena sławy”, która ukaże się 11 sierpnia nakładem Wydawnictwa Harde.

Los dał im wszystko, o czym można marzyć: talent, charyzmę, sukces, miłość, rodzinę. Wszystko… prócz spokojnego, codziennego szczęścia.

Marek Grechuta przez lata zmagał się z poważną chorobą psychiczną, która niszczyła jego życie rodzinne i artystyczne, by w końcu przyczynić się do przedwczesnej śmierci. Ryszard Riedel przegrał z heroiną. Nie zdołał wyrwać się z pełnej cierpienia egzystencji w szponach narkotykowego nałogu. Jerzy Kosiński położył się do snu „na trochę dłużej niż zwykle”, popełniając samobójstwo. Roman Polański stracił w dramatycznych okolicznościach ukochaną żonę i nienarodzone dziecko.

Co ich ukształtowało? Jak wyglądała ich droga do sławy? Jak toczyło się ich życie prywatne? Czy sława i nieśmiertelność warte były ceny, jaką za nie zapłacili? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w książce „Wybrańcy losu. Cena sławy” Sławomira Kopra, jednego z najbardziej popularnych polskich historyków, a równocześnie autora wielu bestsellerów.

„Wybrańcy losu. Cena sławy” Sławomira Kopra jest dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl/harde, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Zapraszamy na stronę wydawnictwa www.harde.se.pl/ oraz na Facebook.comi Instagram – @hardewydawnictwo.

Pierwsze wydanie książki „Wybrańcy losu. Cena sławy” ukazało się pod tytułem „Ulubieńcy bogów”.

Magda
dwacreo@dwacreo.pl