COPYWRITING – TEKSTY NA STRONY WWW

 

Copywriting – dobra pozycja w Google – metatagi, description, title – unikalny wizerunek – sugestywna prezentacja korzyści – wyższy poziom sprzedaży – skuteczna reklama –  fakty i argumenty – historie i emocje – właściwa forma i stylistyka

 

Koncepcje brandingowe i teksty na strony firmowe o różnym profilu i tym samym odmiennej grupie odbiorców. Biznes, finanse, inwestycje, przemysł motoryzacyjny, medycyna… Fakty, informacje, argumenty  budujące obraz firmy wiarygodnej i godnej zaufania.  Stylistyka dostosowana do grupy docelowej, kreująca charakterystyczny, spójny  wizerunek biznesowy. Słowa, które dają się znaleźć wyszukiwarkom.

Sztuka, literatura, moda, uroda, podróże, restauracje, lodziarnie… Słowa, które budzą w odbiorcy pragnienie, przypominają o zagubionych marzeniach, powodują drżenie duszy, dodają odwagi… Historie pełne emocji, zapadające w pamięć wraz z nazwą firmy. Subtelny język korzyści.   Prawda i szczerość skłaniające do działania –  złożenia zamówienia, zakupu, nawiązania kontaktu.

matras - Copywriting - teksty na strony internetowe

matras.pl

7 lat pisania dla niegdyś jednego z największych graczy na rynku książki – sieci księgarni Matras. Tysiące opisów książek,  akcji promocyjnych, prezentacji spotkań autorskich, konkursów literackich, newsów prasowych, haseł reklamowych, postów w Social Media. Morze słów.
musztarda - Copywriting - teksty na strony internetowe

womparczew.pl

Opisy na stronę internetową Wytwórni  Octu i Musztardy w Parczewie – o firmie, produkty oraz wiele ciekawostek dotyczących historii ketchupu, musztardy i octu. Ocean wiedzy:)
light - Copywriting - teksty na strony internetowe

Neon Light

Strona producenta reklamy świetlnej i wielkoformatowej. Hasła reklamowe, opisy firmy, historii, produktów, usług. Wszystko co niezbędne, by zaakcentować  różnorodność form reklamowych oraz  wysoką jakość.
power - Copywriting - teksty na strony internetowe

weimapower.eu

O  Power Poland Sp. z o. o. , oficjalnym przedstawicielstwie WEIMA Power Machine Co. w Polsce, silnikach spalinowych do maszyn i urządzeń, ciągnikach jednoosiowych, agregatach prądotwórczych, pompach wodnych tej marki.
lodyp 1 - Copywriting - teksty na strony internetowe

lodyprawdziwe.com/LodyPrawdziwe

Lody  naturalne, wytwarzane metodą rzemieślniczą zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Lody, które pobudzają do śmiechu, przywołują szczęśliwe myśli i skłaniają do cieszenia się życiem wszystkimi zmysłami. Lody Prawdziwe… z natury najlepsze!
mezzo - Copywriting - teksty na strony internetowe

mezzaninerestaurant.pl

Na menu Mezzanine składają się autorskie, oryginalne dania Szefa Kuchni oraz potrawy komponowane według tradycyjnych receptur, ale z wykorzystaniem nowoczesnych technik kulinarnych.  Mezzanine to wędrówka przez krainę smaków, zapachów i barw… Chwila wytchnienia od zgiełku świata i radość ze spotkania.
ogrody - Copywriting - teksty na strony internetowe

wladcaogrodow.pl

Teksty na stronę www firmy specjalizującej się w projektowaniu, zakładaniu, pielęgnacji ogrodów przydomowych. Oferta, realizacje, porady.
gazetka - Copywriting - teksty na strony internetowe

Newslettery, gazetki

Newslettery, mailingi, internetowe gazetki  dedykowane modzie, urodzie, książkom, podróżom.
NEWS - Copywriting - teksty na strony internetowe

allegro.pl

Newslettery, mailingi, internetowe gazetki  dedykowane modzie, urodzie, książkom, podróżom.
ODNOWA - Copywriting - teksty na strony internetowe

allegro.pl

Newslettery, mailingi, internetowe gazetki  dedykowane modzie, urodzie, książkom, podróżom.
LP 2 - Copywriting - teksty na strony internetowe

ArtTravel - LP

Teksty na 24 (słownie: dwadzieścia cztery) landing page prezentujące różne serie, destynacje, rodzaje przewodników oraz usługi oferowane przez księgarnię ArtTravel,   największego w Polsce dystrybutora oferty turystycznej, a także właściciela księgarni on-line i off-line.
fin 1 - Copywriting - teksty na strony internetowe

financeline.pl

Wszystkie teksty na stronę jednej z najdłużej funkcjonujących w Polsce niezależnych firm w dziedzinie usług finansowych, zajmujących się również pośrednictwem na rynku nieruchomości oraz  biznesowym.
kera 1 - Copywriting - teksty na strony internetowe

Kera Ceramika

Teksty dla producenta użytkowej ceramiki stołowej. Opisy firmy, technologii, produktów, usług, nagród oraz wiele o historii i pięknie ceramiki. Nowa strona, a wraz z nią opracowane informacje, jest wciąż w szufladzie, niestety…
yuin - Copywriting - teksty na strony internetowe

yuin.pl

Hasła reklamowe, teksty informacyjne i promocyjne na stronę firmy zajmującej się zarządzaniem projektami inwestycyjnymi i nadzorem nad wszystkimi procesami składającymi się na ich realizację.
torino - Copywriting - teksty na strony internetowe

lodziarniatorino.pl

Każda gałka lodów z Torino zawiera gamę wrażeń, emocji i wspomnień. Pistacja prowadzi na wulkaniczne zbocza gorącej Sycylii, orzech laskowy smakuje Piemontem, dojrzała truskawka przywodzi na myśl babciny ogród, arbuz orzeźwia jak kąpiel w morzu. Właścicielami lodziarni jest polsko-włoska para, którą połączyła miłość wzajemna i miłość do lodów.
lodyp 1 - Copywriting - teksty na strony internetowe

kalendarzdlafirm.com

Kalendarze książkowe projektowane na indywidualne zamówienie dla firm, urzędów, banków, organizacji, hoteli, sieci handlowych, klientów indywidualnych, pełniące rolę prestiżowego upominku dla VIPów, partnerów, kontrahentów i pracowników oraz oryginalnej, żyjącej cały rok reklamy.
ph - Copywriting - teksty na strony internetowe

pancakeheavne.pl

Naleśnikowe historie na stronę naleśnikarni Pancake Heaven. Opowieści o smaku i urodzie niebiańskich naleśników. Zabawa słowem. Wodzenie na pokuszenie…
c.jpghianti - Copywriting - teksty na strony internetowe

Chianti Luxury&Harmony

O modzie włoskiej, stylu i usługach  z zakresu stylizacji. Czym jest  szafa, personal shopping, analiza kolorystyczna… Zasady makijażu, usługi fryzjerskie, odkrywanie atutów i wad urody. Metamorfozy, newsy i wywiady.
LATOS - Copywriting - teksty na strony internetowe

Chianti Luxury&Harmony

O modzie włoskiej, stylu i usługach  z zakresu stylizacji. Czym jest  szafa, personal shopping, analiza kolorystyczna… Zasady makijażu, usługi fryzjerskie, odkrywanie atutów i wad urody. Metamorfozy, newsy i wywiady.
clou - Copywriting - teksty na strony internetowe

studio-clou.pl

Profesjonalna, dynamiczna, skoncentrowana na kliencie… Dorota Papież, ekspert do spraw kreowania wizerunku prywatnego i zawodowego. Opracowanie nazwy – CLOU, sloganu oraz wszelkich tekstów na stronę, jak również materiały reklamowe.
cm3 - Copywriting - teksty na strony internetowe

cmr.bielsko.pl

Jedna z najnowocześniejszych niepublicznych placówek medycznych w Polsce. Komplet tekstów na stronę internetowa: opisy usług, artykuły specjalistyczne i popularyzatorskie, informacje prasowe, aktualności.
uroda - Copywriting - teksty na strony internetowe

klinikasirek.pl

Jedna z najbardziej znanych klinik chirurgii plastycznej w Polsce. Teksty informacyjne prezentujące spectrum usług, a także popularyzatorskie, wywiady z właścicielem szpitala dr n. med. Januszem Sirkiem, artykuły sponsorowane, przemówienia.
art - Copywriting - teksty na strony internetowe

arttravel.pl

Arttravel.pl – tu zaczyna się Twoja podróż i Twoja kolejna podróż, i kolejna… Jak pisał Ryszard Kapuściński: „Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy.”.  Setki tekstów opisujących produkty, wydarzenia, spotkania podróżnicze, artykuły, hasła reklamowe, promocje, newsy prasowe… Nie do policzenia.
makla - Copywriting - teksty na strony internetowe

makla.com.pl

Makla to nie tylko restauracja, ale i podróż. Podróż do Maroka – krainy, gdzie spotykają się ośnieżone szczyty Atlasu, piaski pustyni i błękit oceanu, a także kultura afrykańska, arabska i europejska. Do świata z orientalnej baśni, który zauroczył znanych artystów i pisarzy, choćby Henriego Matisse’a, Paula Bowlesa, Tenessee Williamsa, Yves Saint Laurenta, oraz scenarzystów największych kinowych przebojów, np. „Ostatnie kuszenie Chrystusa”, „Helikopter w ogniu”, „Gladiator”.
MOTO - Copywriting - teksty na strony internetowe

Motorajderzy

Wyprawy motocyklowe bliskie i dalekie, przede wszystkim dalekie. Rosja, Mongolia, Iran, Emiraty Arabskie, Maroko, Gambia… Tysiące kilometrów w siodle, setki spotkanych ludzi, zmieniające się krajobrazy, noce pod gwiazdami, doświadczenie wspólnoty i doświadczenie samotności. Opisy na stronę, rady i porady, artykuły, newsy prasowe.
3cztery - Copywriting - teksty na strony internetowe

3cztery.pl

Teksty prezentujące gabinet, w którym prowadzona jest terapia metodą integracji sensorycznej. Opracowanie informacji dotyczących samej metody oraz porad i wskazówek dla rodziców.
ekka - Copywriting - teksty na strony internetowe

ekka.pl

Teksty prezentujące gabinet, w którym prowadzona jest terapia metodą integracji sensorycznej. Opracowanie informacji dotyczących samej metody oraz porad i wskazówek dla rodziców.

Profesjonalny copywriting

1500

Tekstów
internetowych

200

Informacji prasowych

500

Haseł
reklamowych

200

Zredagowanych
wydawnictw