Dlaczego Dwa Creo?

 

Jako zespół Agencji Kreatywnej, Reklamowej, PR pod nazwą Dwa Creo (2Creo) działamy od 2010 r., ale korzystamy z umiejętności i doświadczeń zebranych w trakcie 20 lat pracy. Nie spoczywamy na laurach – odważnie sięgamy po innowacyjne rozwiązania, pamiętając jednak, że najważniejsze są: człowiek i wartości. Naszą siłą jest miks doświadczeń oraz nowych odkryć, pasji i wiedzy w takich dziedzinach, jak: copywriting, marketing, PR, design, social media, programowanie.

WIEDZA

 

Przekładamy idee i cele na pomysły, słowa, obrazy i działania, dzięki którym Państwa firma przemówi autentycznym głosem i pokaże swoją twarz, a tym samym przyciągnie uwagę klientów i partnerów.

JAKOŚĆ

 

Dostarczamy inspirujące treści i grafikę,  przemyślane rozwiązania promocyjne. Jesteśmy profesjonalistami: dbamy o jakość, trzymamy się ustaleń i terminów. Szanujemy Państwa czas i pieniądze.

SZACUNEK

 

Budujemy  relacje oparte na życzliwości i zaufaniu, wierząc w energię dobrej współpracy.  Słuchamy uważnie, by zrozumieć Państwa cele oraz zaproponować najlepszą drogę ich realizacji.
Ludzka kreatywność jest największym zasobem.
Richard Florida

 

POZNAJ NAS – Ludzie DWA CREO

Magda - Zespół

MAGDA  / PR MANAGER, CONTENT MANAGER, COPYWRITER

Doświadczenie z zakresu kreacji i strategii komunikacji marketingowej, Public Relations, zarządzania projektami. Copywriter, content manager, redaktor, manager projektów wydawniczych i internetowych. W portfolio setki newsów prasowych, tekstów na strony i do sklepów internetowych, artykułów, haseł reklamowych, nazw. Historyk sztuki. Lubi zaglądać pod spód. Traktuje świat obrazem i słowem.

EWA / GRAFIK, FOTOGRAFIK

Grafik, rysownik, fotografik. Ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania grafiki użytkowej on-line i drukowanej. Ma w portfolio projekty logo, identyfikacje wizualne, systemy tożsamości, projekty stron www, kalendarzy, menu, plakatów, folderów, ulotek, reklam prasowych i wielu innych form reklamowych, jak też layouty i okładki książek. Jej pasją jest fotografia i rysunek.

Ewa - Zespół
konrad - Zespół

KONRAD  / SOCIAL MEDIA

Specjalista od relacji on-line i off-line. Historyk z zamiłowania i wykształcenia, przez kilka lat nauczyciel historii w szkołach artystycznych:), następnie szef kancelarii podatkowej, założyciel i właściciel kawiarni jazzowej, organizator wystaw plastycznych i koncertów. Żyje w stadzie z żoną i dwoma psami. Sociale, virale i inne zwierzęta to jego żywioł!

MATEUSZ  / COPYWRITER

Copywriter. Doświadczenie w pisaniu tekstów o różnej tematyce i dla różnych odbiorców, np. z zakresu kultury, podróży, technologii czy służby zdrowia, w niemal każdym gatunku dziennikarskim i reklamowym. Specjalność: artykuły, felietony, recenzje i wywiady. Pasjonują go góry i wspinaczka wysokogórska. Interesuje się literaturą, filmem, zdrową kuchnią, sportem, turystyką.

Mati - Zespół
Tomek - Zespół

TOMEK  / INFORMATYK

Pan od webu. Programista, informatyk. Czasami informatyk, programista. Wygląd: regularne rysy twarzy, ostry nos (po dokładnym przyjrzeniu widać na zdjęciu obok). Mieszał w kodzie serwisów internetowych, aplikacji social media, sklepów internetowych, systemów CMS oraz CRM, aplikacji bazodanowych. W wolnym czasie lubi programować.

Panie Boże, lubiłem dżem truskawkowy
I ciemną słodycz kobiecego ciała.
Jak też wódkę mrożoną, śledzie w oliwie,
Zapachy: cynamonu i goździków.
Czesław Miłosz

 

 

LUDZIE NA LUZIE – DWACREO PO GODZINACH

 

Pracujemy i doskonalimy się zawodowo, ale nie rezygnujemy z przyjemności. Mamy różne zainteresowania. Ewę pasjonuje  fotografia, Magdę – ceramika i genealogia, Mateusza – wysokie góry, Konrad kocha psy, a Tomek… programowanie. Angażujemy się społecznie w sprawy, które są ważne dla naszego najbliższego otoczenia, jak np. ochrona przyrody czy rozwój artystyczny dzieci. Działamy w Radzie Osiedla „Słoneczne”, współpracując społecznie przy promocji projektów obywatelskich.

aparat kolo - Zespółaparat kolo a - Zespół

FOTOGRAFIA

Uwolnienie spustu migawki zatrzymuje
chwilę przemijającego świata

pies kolo - Zespółpies kolo a - Zespół

PSIAKI

Niemal 80 kilo ukochanych psów
przywraca hierarchię ważności spraw.

gory kolo - Zespółgory kolo a - Zespół

WYSOKIE GÓRY

Z górskich szczytów widać dalej.
Chyba, że horyzont zasłaniają inne wierzchołki ?

genealogia kolo - Zespółgenealogia kolo a - Zespół

GENEALOGIA

Odpowiada  na pytanie, skąd przychodzimy,
kim jesteśmy, dokąd zmierzamy.