Copywriting - PR - seriale telewizyjne o duchach

NEWS PRASOWY: CZY TY BOISZ SIĘ DUCHÓW?

Media Relations w branży filmowej dla  telewizji Active Family.  

 

News prasowy

Czy ty się boisz duchów?

 

,,Słynne brytyjskie duchy” to najlepszy paranormalny przewodnik po Wyspach Brytyjskich. Prowadzi śladem tego, co skrywa się w ciemności, mroczne i przerażające.

 

Jeżeli wierzyć tysiącom świadków, Wielka Brytania aż roi się od duchów! Bezgłowi jeźdźcy odwiedzają średniowieczną gospodę, przejrzyste zjawy błąkają się w hotelowych korytarzach, przez komnaty zrujnowanego zamku niesie się jęczące skrzypienie sznura wisielca… Masz szansę je poznać, oglądając serial emitowany w telewizji Active Family. Nie zdziw się jednak, jeśli usłyszysz nagle szelest sukni, poczujesz zimne dłonie na szyi, COŚ stanie za twoimi plecami…

Serial ,,Słynne brytyjskie duchy” przedstawia najbardziej nawiedzone miejsca na wyspach, m.in. w Londynie, Kent, Gloucester, Yorkshire, Essex. Prowadzi tam, gdzie podobno ukazują się duchy, widma, ghule, wampiry, upiory…

Odkrywa dramatyczne tajemnice przeszłości: makabryczne zbrodnie, wymyślne tortury, podstępne zdrady, niebezpieczne miłości, zakazane czary. Odwiedzisz z nim gotyckie posiadłości, wiktoriańskie pałace, przeciwatomowy bunkier brytyjskiego rządu, sekretne jaskinie tajemniczego „Hellfire Club”, gdzie praktykowano czarną magię, ponure więzienia, pamiętające rycerskie uczty zajazdy, sielskie wioski i stare cmentarze.

Pierwszy sezon serialu ,,Słynne brytyjskie duchy” liczy dwanaście odcinków. W każdym Michaela Strachan bada dwa miejsca, w których wydarzyło się coś niewytłumaczalnego. Wydobywa na światło dzienne dawno zapomniane wydarzenia, ale próbuje również oddzielić fakty od mitów. W poszukiwaniu prawdy pomagają jej nie tylko mieszkańcy, lecz także historycy, psychologowie, księża i badacze paranormalnego świata. Czasem jest strasznie, czasem śmiesznie, ale na pewno cały czas ciekawie! Jeżeli boisz się skrzypiących drzwi, a spadające nagle przedmioty doprowadzają Cię na skraj zawału, to nie jest serial dla Ciebie! W innym przypadku włącz telewizor. Ale nie gaś światła!

Serial ,,Słynne brytyjskie duchy” jest emitowany od końca lipca przez kolejne dwanaście tygodni w telewizji Active Family dostępnej na Platformie Nc+, Orange, Netia, Toya, Inea, Elsat, Telpol, Jambox, Imperium oraz w 100 sieciach kablowych w całej Polsce.

Magda Kaczyńska

Zobacz news>
Zobacz więcej> 

Magda
dwacreo@dwacreo.pl